معرفی نامزدهای بخش مستند جشن خانه سینما


روابط عمومی هفدهمین جشن خانه سینما ضمن اعلام خبر فوق افزود، هیات داوران بخش مستند پس از بازبینی و ارزیابی فنی، هنری و حرفه‌ای و پس از جمع‌آوری و شمارش آرا، نتایج زیر را برای دریافت تندیس و دیپلم افتخار هفدهمین جشن خانه سینما اعلام کرد.

نامزدهای بهترین تهیه کنندگی فیلم کوتاه مستند
۱- "بافندگان خیال" به تهیه کنندگی محمد صادق جعفری
۲- "خون بازی"به تهیه کنندگی‌ مصطفی شیری
۳-"زخم" به تهیه کنندگی علی شاهیده
نامزدهای بهترین کارگردانی فیلم کوتاه مستند
۱-محمد صادق جعفری برای فیلم ‌"بافندگان خیال"
۲-مصطفی شیری برای فیلم "خون بازی"
۳-مهدی موسوی برای فیلم "زخم"
نامزدهای بهترین تهیه کنندگی فیلم نیمه بلند مستند
۱- "با زبان خاموش" به تهیه‌کنندگی منوچهر مشیری
۲- "دَمِ صبح" به تهیه کنندگی محسن استادعلی- نسرین عبدی
۳- "سیاهان جنوب" به تهیه کنندگی فرهاد ورهرام
۴- "عروسک‌ها نمی‌دانند"به تهیه‌کنندگی نوا رضوانی
نامزدهای بهترین کارگردان فیلم نیمه بلند مستند
۱-منوچهر مشیری برای فیلم "با زبان خاموش"
۲-محسن استادعلی برای فیلم "دَمِ صبح"
۳-فرهاد ورهرام برای فیلم "سیاهان جنوب"
۴-نوا رضوانی برای فیلم "عروسک‌ها نمی‌دانند"
نامزدهای بهترین تهیه کنندگی فیلم بلند مستند
۱-"آتلان" به تهیه کنندگی معین کریم‌الدینی
۲-"اهالی خیابان یک طرفه" به تهیه کنندگی مهدی باقری
۳ "چنارستان" به تهیه‌کنندگی هادی آفریده
۴- "زِمناکو"به تهیه کنندگی محمد شکیبانیا
۵- "من می‌خوام شاه بشم"به تهیه کنندگی سحر رضوی ابراهیمی
نامزدهای بهترین کارگردان فیلم بلند مستند
۱-معین کریم‌الدینی برای فیلم"آتلان"
۲-مهدی باقری برای فیلم "اهالی خیابان یکطرفه"
۳-هادی آفریده برای فیلم "چنارستان"
۴-مهدی قربان‌پور برای فیلم "زِمناکو"
۵-مهدی گنجی برای فیلم "من می‌خوام شاه بشم"
نامزدهای بهترین پژوهش
۱-معین کریم‌الدینی- فاطمه سرافراز برای فیلم "آتلان"
۲-هادی آفریده برای فیلم "چنارستان"
۳-آرش اسحاقی برای فیلم "خرابات"
۴-محسن استادعلی برای فیلم "دَمِ صبح"
۵- مهدی قربان‌پور برای فیلم "زِمناکو"
نامزدهای بهترین فیلمبرداری
۱-سامان لطفیان برای فیلم "آتلان"
۲-محمدرضا تیموری برای فیلم "اهالی خیابان یکطرفه"
۳-دلاور دوستانیان برای فیلم "زندگی پنهان"
۴-محمدرضا تیموری برای فیلم "سیاهان جنوب"
۵-مهدی گنجی برای فیلم "من می‌خوام شاه بشم"
نامزدهای بهترین تدوین
۱- معین کریم‌الدینی برای فیلم "آتلان"
۲-مهدی باقری- فرحناز شریفی برای فیلم "اهالی خیابان یکطرفه"
۳-بابک حیدری برای فیلم "دَمِ صبح"
۴-ارسلان امیری برای فیلم "زِمناکو"
۵-اسماعیل منصف برای فیلم "من می‌خوام شاه بشم"
نامزدهای بهترین صدا
۱- طاهر پیشوایی- مهرداد جلوخانی برای فیلم "آتلان"
۲-حسن شبانکاره- مهرشاد ملکوتی برای فیلم "اهالی خیابان یکطرفه"
۳-حسن شبانکاره- مهرشاد ملکوتی برای فیلم "چنارستان"
۴- هادی ساعد محکم- کیومرث سبحانی برای فیلم "زِمناکو"
۵-مهدی گنجی- حسن مهدوی- رضا گدازگر برای فیلم "من می‌خوام شاه بشم"
نامزدهای بهترین موسیقی
۱-آریا عظیمی‌نژاد برای فیلم "آتلان"
۲-حسین فاضل برای فیلم "پسر حاج علی"
۳-محمدرضا علیقلی برای فیلم "سیاهان جنوب"
۴-میلاد موحدی برای فیلم "فلک ناز"
۵-شعیب کمین‌پور- امین بهروززاده برای فیلم "من می‌خوام شاه بشم"

منبع: رای بن مستند | تاريخ: 1394/06/13
 | فهرست مطالب ابتدای صفحه | 
به گروه فيس بوک ما بپيونديد